Okul sıraları, mobilyaları, araç ve gereçleri özellikleri ve imalatı !


Okul Sırası üretimlerimiz ' dikkat yoğunluğu'' ilkesini göz önüne alarak , öğrencinin azami konsantrasyonunu sağlayacak ergonomik olarak üretilmişlerdir. Öğrencilerin ayaklarının yere değmesini, yazı tahtasını kolayca görebilmesini, ayakta rahatlıkla durabilmesini, öğrencinin boy standartlarına uygun olarak boyunun ayarlanabileceği düzeneğe sahip ve oturma grupları arasında kolayca girip çıkmasını sağlayacak özellikleri içermektedir.
 
Sırtlıktaki kavisiyle , bel kemiğini sağlı sollu destekleyerek omuriliğini korur , stres ve yorgunluk yapmaz. Çocuğun sağlıklı gelişebilmesi için bu ergonomik ve ortopedik duyarlılıkların  yanı sıra , sağlık sektöründe kullanılan anti kanserojen boyaların kullanılması da sağlıklı yaşam gözeten firmamızın kurallarından biridir. 
 
Okul Sıraları ortopedik, uzun oturmalarda rahatsız etmez esnektir , ergonomiktir ,vücut ısısına duyarlı kışın sıcak tutar yazın serindir ,anti kanserojen boyaların kullanıldığı ,uzun ömürlü ve darbeye dayanıklıdır,defo olasılığı yoktur.
 
Dinamik ve deneyimli kadromuzla, dünya standartları kalitesinde, geniş ürün ve desen yelpazemizle ülkemiz ve dünya ülkelerine eğitim sektöründe hizmet etmekteyiz.
 
Okul Sıraları Özellikleri;
- Ana profilleri 25x50x1,5mm oval boru.
- Ara bağlantı profilleri 20x40x1.5mm oval boru.
- Kitaplık bölümü 15x30x1.5mm oval boru.
- Oturak ana iskeleti 25x50x1.5mm oval boru
- Değişik renk seçenekleri mevcuttur.
- Okul Sırası Tabla kısımları werzalitten oluşmaktadır.Kolay temizlenebilir, çizilmelere, darbeye, neme, suya ve kırılmalara karşı dirençlidir.
- Okul Sıralarının Oturak ve Sırtlık bölümleri werzalittir.
- Okul Sıra Ayaklık kısımlarında plastik pabuçlar kullanılmaktadır.
- Metal kısımları elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır, en kaliteli kaynak türlerinden argon kaynağı ile birleştirilir.
- Masa ve oturak kısmı sabit, birleşik ve masa , oturak kısmı ayrı parçalardan oluşan iki farklı türü vardır.
- Üretimlerde en yüksek kalitede malzeme kullanılmasına dikkat edilir.
- İmalat aşamasında konforlu, ergonomik, rahat, kaliteli, sağlam, uzun ömürlü ve sağlıklı okul sıraları üretmeye özen gstermekteyiz.
- Türkiye ve Dünya standartlarındaki üretim TSE-4616 normlarına uygundur.
 

 


GERİ DÖN